lipmax

orjinal lipmax
lipmax ruj sipariş
dolgunlaştırıcı ruj fiyat

Lipmax nasıl kullanılır?

Lipmax nasıl kullanılır?

Lipmax ruj kullanımı oldukça kolaydır. Kullanımı için özel bir uygulama gerekmemektedir. Normal şekilde günlük rujunu sürer gibi dudağınıza sürmeniz yeterlidir. Su geçirmez özelliği sayesinde gün boyunca dudağınızda kalmaktadır. 24 saat boyunca etkili olan bu ruj sayesinde gün boyu dolgun ve kusursuz dudaklara sahip olabilirsiniz. Farklı renk seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Dudak Dolgunlaştırıcı Kullanımı sayesinde artık dudaklarınıza botox ve benzeri operasyonlar yaptırmak zorunda değilsiniz. Dolgun dudaklar her kadının arzuladığı bir görüntüdür. Yüzyıllar boyunca kadınlar kusursuz görünmenin anahtarını aramışlardır. Dolgun dudaklar makyajın her zmaan daha taze ve uyumlu durmasına yardımcı olmaktadır. Mat özelliği sayesinde modern bir görünüm sağlayan bu doğal içerikli rujlar sayesinde kusursuz dudakların sırrına ulaşabilirsiniz. Lipmax kullanımı sayesinde artık dudaklarınız dolgun ve kalın gözükecek.

Mat Ruj kullanımı sadece dolgun dudakların meydana çıkmasını sağlamaz. Aynı zamanda dudaklarınızın bakımını da yapmaktadır. Dudaklarınızı besler, nemlendirir ve çatlakları onarır. Dudaklarınızı kurutmadan ve yıpratmadan onarır. Böylece ruju sürdüğünüz zaman pürüzsüz bir görünüm elde etmiş olursunuz. Kate, soft, pink, rose, şeffaf ve choco renk seçeneklerinden sizlere en uygun ürünü alıp uyguladığınız zaman dakikalar içerisinde dudaklarınızın ne kadar dolgunlaştığını fark edeceksiniz. Hayalinizdeki o kusursuz makyaja ve dolgun dudaklara ulaşmak artık zor değil. %100 orjinal ve organik içeriği sayesinde 3 aşamada dudaklarınız kalınlaşacaktır.

Lipmax kullanarak gerçek güzelliği elde edebilirsiniz. Kullanımı basit olan bu ruj sayesinde hiç zorlanmadan ve acı çekmeden doğal dudaklara kavuşabileceksiniz. Tüm dünyanın hatta ünlülerin bile severek kullandığı bu ruj ile siz de makyajın püf noktalarını ve sırlarını çözün! Daha güzel ve daha iyi görünmek sizin elinizde!

mat ruj sipariş
mat ruj yorumlar
Yorum Yaz
Yorumlar
perihan arpacı Günde bir kere mi sürmek gerekiyor? mesela ben çok sık makyaj tazeliyorum günde birkaç kere sürsem bir zararı olur mu?
pınar memiş Benim için 1 kere sürmek yeterli oluyor. ama bence müşteri hizmetlerini aradığında belirt istersen. zararlı olur mu diye öğrenebilirsin o şekilde.
dilek tuna Günde bir defa sürmek yeterli diye duymuştum başka bir kullanımı da yoktur. Suya dayanıklı olması çok iyi çünkü birşey yiyip içince rujlar genellikle hep çıkıyor ve tazeleme istiyor. kullananlar var mı memnun kaldınız mı?
nimet gören Normal ruj sürer gibi sürmek gerekiyor ama mat ve suya dayanıklı olduğundan sürekli olarak tazeleme hissi uyandırmıyor. ben kullanıyorum ve gün boyu etki gösterdiği için sadece 1 kere sürmek yeterli oluyor. dolgunlaştırıcı etkisine gelince daha önce kullandığım bu tarz rujlardan çok farklı ve etkili. tasviye ederim:)